📖 Prosincové vydání firemního magazínu Umění pohybu je již na světě, a tak pojďte společně s námi zavzpomínat na 10. ročník akce Kamion vánočních dárků dětem, která se letos uskutečnila ve dnech 13. a 14. 12. 2023. Za volant vánočně vyzdobeného kamionu usedl jako pokaždé nejzkušenější řidič Ivan Jurajda, který ve Šmídlu oslavil 31 let spolupráce. Více informací o akci naleznete na straně 3.

Vyzpovídali jsme Daniela Ďuriše, nového technického ředitele společnosti Šmídl, na téma profesní růst v rámci holdingu a výkonný ředitel společnosti NIKA, Vítězslav Kalous, přiblížil současně probíhající i budoucí investice do areálu v Hrochově Týnci.

V průběhu roku jsme uspořádali zajímavé semináře za účelem podpory edukace našich zaměstnanců. Je to jeden z benefitů, který kolegům poskytujeme. Máme radost, že je o semináře zájem.

Závěrem se podíváme na podpořené projekty v rámci charitativního projektu Umění podpory. Přečtěte si příběh malé Klárky, kterou jsme měli příležitost podpořit díky benefičnímu koncertu Hudba pomáhá.

U nás v holdingu se stále něco děje, buďte s námi v obraze 😊.
Příjemné čtení.

Další novinky

Umění pohybu 01/24

28. 6. 2024|

Další vydání Umění pohybu je již na světě. Pojďte se společně s námi ohlédnout za [...]

Rallye Šmídl je opět tady!

19. 3. 2024|

Amatérská automobilová orientační soutěž pro rodiny s dětmi a automobilové nadšence je zpět. 🏁 STARTUJEME [...]