Po dvouleté pauze se opět můžete těšit na amatérskou automobilovou soutěž Rallye Šmídl, která se bude konat v sobotu 23. dubna 2022. Rallye Šmídl je zábavná soutěž, která je především o orientaci v mapě a znalosti silničních předpisů. Cílem je užít si den plný zábavy s rodinou či přáteli při společném plnění soutěžních aktivit.

V letošním roce proběhne tato tradiční událost organizovaná firmou Šmídl ve spolupráci s městem Žamberk a Sborem dobrovolných hasičů z Ústí nad Orlicí I. Startovat se bude opět   z Ústí nad Orlicí – Hylvát, zázemí poskytnou dílny Střední školy automobilní.
Jedná se o akci na podporu bezpečnosti silničního provozu. Tématem pro letošní ročník je „Biatlon“. V areálu střední školy podstoupí účastníci dopravní testy a jízdu zručnosti, která je velmi atraktivní disciplínou především pro diváky. Součástí jednotlivých etap jsou pak různá vědomostní stanoviště a zajímavá místa. Soutěží se ve 3 kategoriích – Family (rodiny s dětmi), Hobby (řidič a navigátor) a Malý pohár (jezdci s licencí AOS). První sportovní nadšenci se mohou registrovat již od 7 hodin ráno.

>>> PŘIHLÁŠKA <<<

V 15 hodin odstartuje program pro veřejnost v areálu firmy Šmídl v Žamberku. V případě, že nechcete aktivně soutěžit se svým vozidlem, je tento odpolední program právě pro Vás. Připravena je řada různých vystoupení, soutěží a také prohlídka areálu firmy Šmídl. Těšit se můžete například na malování na obličej, taneční vystoupení, soutěžní pořad, nebude chybět ani ukázka vyprošťování a hašení hořícího vozu a mnoho dalšího.  

Akce se koná za každého počasí, vstup na soutěžní odpoledne je zdarma.
Propozice soutěže včetně přihlášky a fotogalerii z minulých ročníků naleznete ZDE.

Přijďte se pobavit, těšíme se na Vás!

Organizační tým 🏁

Další novinky

Rallye Šmídl je opět tady!

19. 3. 2024|

Amatérská automobilová orientační soutěž pro rodiny s dětmi a automobilové nadšence je zpět. 🏁 STARTUJEME [...]