Od 3. do 7. června 2024 se v Monte Carlu uskutečnilo světové finále prestižní soutěže EY Podnikatel roku 2023, kterého se zúčastnila Martina Šmídlová, jednatelka a spoluvlastnice dopravně-logistické společnosti Šmídl. 

Letošním vítězem se stal Vellayan Subbiah z Indie, výkonný předseda Tube Investments of India a předseda Cholamandalam Investment. Subbiah se prosadil mezi 51 vítězi z 47 zemí a stal se čtvrtým Indem, který tuto prestižní cenu získal. Jeho vize, oddanost udržitelnosti a komunitnímu blahobytu, nastavují nové standardy v oblasti podnikatelské odpovědnosti.

Za Českou republiku se soutěže zúčastnil řecký podnikatel Sotirios Zavalianis, který vybudoval miliardovou zdravotnickou říši.

Tato událost oslavuje nejen podnikatelské úspěchy, ale také podporuje globální networking a inovace.

Opravdu si cením možnosti se této inspirativní akce zúčastnit a užít si společně s dalšími finalisty každý okamžik tohoto finále ve městě, kde podnikání, úspěch a „peníze“ vnímáte na každém kroku.
Setkala jsem se s vlivnými podnikateli z celého světa a navázala cenné kontakty. Celá událost probíhala ve velmi přátelském duchu. Součástí programu byla i společná prohlídka města včetně casina. Závěrečný galavečer mě opravdu ohromil svoji noblesou a bezchybnou organizací. Uvedla Martina Šmídlová.

Marketingový tým

EY Podnikatel roku, světové finále Monako - Šmídl EY Podnikatel roku, světové finále Monako - Šmídl EY Podnikatel roku, světové finále Monako - Šmídl EY Podnikatel roku, světové finále Monako - Šmídl

Další novinky

Umění pohybu 01/24

28. 6. 2024|

Další vydání Umění pohybu je již na světě. Pojďte se společně s námi ohlédnout za [...]

Rallye Šmídl je opět tady!

19. 3. 2024|

Amatérská automobilová orientační soutěž pro rodiny s dětmi a automobilové nadšence je zpět. 🏁 STARTUJEME [...]