Po loňské pauze způsobené pandemií koronaviru jsme se znovu vrátili ke své pravidelné charitativní akci. Letos již poosmé vyrazil vánočně vyzdobený kamion do stacionářů v Ústí nad Orlicí, Vysokém Mýtě a dále jsme zavítali do nízkoprahového zařízení Naděje v Litomyšli a občanského sdružení Cesta pro rodinu v Žamberku. 

Chvíli před soumrakem přijíždí na malé náměstí před Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí vánočně nasvícený kamion. V tu chvíli na něj již netrpělivě čeká hlouček dětí i dospělých. Plachta pravého boku návěsu se za zvuku zpívaných koled postupně odhrnuje a odkrývá hromadu vánočních dárků. Ty pak tým zaměstnanců logistického holdingu Šmídl postupně předává obdarovaným. Takto jsme před Vánocemi navštívili celkem čtyři instituce, jejichž klienti a děti nemají tolik štěstí a prostředků, aby mohli pod stromečkem najít vysněný dárek.

“Je to naše tradiční akce, kdy se zabýváme tím, co je vlastně během Vánoc nejkrásnější: rozdáváme radost těm nejpotřebnějším, kteří svátky tráví ve stacionářích, azylových domech nebo nízkoprahových zařízeních. Všude tam jsme přivezli nejen spoustu dárků, ale hlavně dobrou náladu a vánoční atmosféru,” uvedla jednatelka holdingu Martina Šmídlová. 

Dárky kompletují a balí zaměstnanci ve svém volném čase přímo ve firmě. Celkem tak v letošním ročníku připravili více než 600 dárků. Rozzářený dětský úsměv je naopak dárkem pro ně. 

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem zaměstnancům a sponzorům, kteří se na této akci podíleli.
Za úsměv, který se na dětských tvářích objevil, vše rozhodně stálo! 🙂 

Odkaz na video zde

Marketingový tým

Další novinky

Rallye Šmídl je opět tady!

19. 3. 2024|

Amatérská automobilová orientační soutěž pro rodiny s dětmi a automobilové nadšence je zpět. 🏁 STARTUJEME [...]