Ve spolupráci s městem Ústí nad Orlicí a Žamberk a Střediskem volného času Animo Žamberk uspořádala firma Šmídl již 8. ročník Rallye Šmídl, které se účastnilo 38 posádek. Počasí se nakonec také umoudřilo a na chvíli vysvitlo i sluníčko.

Oproti minulým ročníkům se start přesunul ze Žamberka do Ústí nad Orlicí a startovní čára se nacházela v dílnách Střední školy automobilní.  Tento prostor nám do letošního závodu zapadal, protože téma bylo Auto – moto. Seznam vítězů v kategoriích FAMILY HOBBY SHELL naleznete zde.

Odpolední program, který se konal tradičně v centrále firmy Šmídl v Žamberku a naplňoval letošní téma od začátku, až do konce přilákal více než 500 návštěvníků. Děkujeme motorkářům a přátelům El Passa. Nechyběly ani ukázky hasičské techniky, stánek BESIPu, Českého červeného kříže, Albertina Žamberk, malování na obličej, a v neposlední řadě také představení vozu Škoda Scala a Mercedes – Benz Actros 5! Byli jsme první, kdo toto vozidlo v České republice viděl.  Nemohla chybět ani ukázka vyprošťování osob po autonehodě, kdy vozidlo skončilo na boku, a následné hašení vozidla.

Obrovský zájem byl také o projížďky v kamionech. Těšíme se na Vás při 9. ročníku Rallye Šmídl!

Invalid Displayed Gallery

Další novinky