Ve spolupráci s HR oddělením jsme se zúčastnili akce Den pro Vás.
Na letošním již 14. ročníku přivítala Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova, celkem 541 žáků z 16 základních škol v rámci Královéhradeckého kraje, pod záštitou náměstka hejtmana Mgr. Arnošta Štěpánka, MBA. Jednalo se o soutěžně zábavnou akci pro žáky 9. tříd základních škol.

Pro potenciální studenty školy jsme měly připravené 2 zručnostní disciplíny u kterých byl stopován čas. Za odměnu si žáci odnesli drobné reklamní předměty a měli možnost usednout za volant nejnovějšího modelu, bezzrcátkového tahače DAF XG.

Dále jsme přijali pozvání od Střední školy automobilní Ústí nad Orlicí na každoročně konanou akci Ústecký autosalon. Hlavní expozice se skládala ze strojů, které byly vyrobeny na severu Evropy. Své číslo předvedli motorkářští kaskadéři a také vystoupila místní hudební skupina.

Návštěvníci měli možnost zavítat k našemu stánku po celou dobu konání akce. Opět jsme s sebou dovezli nejnovější model tahače DAF XG. Zájemci zvědavě nahlíželi do prostorné kabiny. Někteří dokonce usedli za volant nebo si vyzkoušeli, jak pohodlná je postel řidiče.

Dorazil nás podpořit kolega, náš řidič, pan Lumír Salač i s celou komunitou modelářů RC Truck Hradec Králové, který pro naše společnosti sestavil modely tahačů Scania a MAN včetně návěsů.

Díky všem, kteří se na akci podíleli!

 

 

Barbora Šulcová
marketingový specialista

Další novinky

Rallye Šmídl je opět tady!

19. 3. 2024|

Amatérská automobilová orientační soutěž pro rodiny s dětmi a automobilové nadšence je zpět. 🏁 STARTUJEME [...]