Stmelování kolektivu je pro firmu Šmídl velmi důležité

V lichých letech je pořádáno Šmídlování, které je pro všechny zaměstnance včetně rodinných příslušníků a koná se ve Vysokém Mýtě. Poslední srpnovou sobotu se pravidelně schází zaměstnanci v areálu logistického centra, kde je pro ně připraveno zábavné odpoledne. Zájemci mohou vytvořit týmy, které mezi sebou soutěží v rozmanitých aktivitách. Pro děti jsou připravena soutěžní stanoviště. Nechybí známé kapely a zábava až do rána. Více informací zde.IMG_0157 (2)

Pokud je rok sudý, je firmou organizován teambuilding pro všechny pracovníky THP.

V letošním roce tomu nebylo jinak a na začátku června se téměř sedm desítek zaměstnanců účastnilo „Zlaté horečky“. Ve dvou dnech mezi sebou bojovaly osmičlenné týmy o co největší počet zlatých valounů. V týmech společně soutěžili zástupci nejvyššího vedení, dispečinku, pracovnice administrativy a skladů spolu s ostatními THP pracovníky firmy Šmídl.

Nedaleko Sečské přehrady zaměstnanci strávili necelé dva dny. Všichni si dle reakcí tuto akci užili a zajisté budou čerpat ze společných aktivit. O program, který všechny přítomné zaujal, se postarala agentura NEW DAY.

 

Další novinky

Zavítali jsme do škol

10. 10. 2023|

Ve spolupráci s HR oddělením jsme se zúčastnili akce Den pro Vás. Na letošním již [...]

Hlídej si je

19. 9. 2023|

HLÍDEJ SI JE - to je motto edukace projektu Bellis, který se zaměřuje na podporu [...]