Soutěže pro řidiče za rok 2016 byly vyhodnoceny

 • Soutěže pro řidiče za rok 2016 byly vyhodnoceny

  Každým rokem vyhodnocujeme nejlepší řidiče roku a to hned v několika kategoriích. Letos předání cen proběhlo na firemním vánočním večírku za pomoci čertů Krampus.

  Některé kategorie nebyly vyhodnoceny, neboť žádný z řidičů nesplnil předepsaná kritéria výběrů. Z tohoto důvodu nebyla předána cena obchodního oddělení, cena personálního oddělení a Náborář roku.

  Začátkem prosince komise rozhodla a došlo k vyhlášení následujících řidičů:

  Cena roku 2016 za fotosoutěž – David Weiss, který obdržel značkový fotoaparát.

  Cena roku 2016 za trenéra – Tomáš Kožíšek, řidič francouzské kolony, který obdržel hodnotný dárkový potravinový koš a od společnosti Scania hodinky Smart Watch.vanocni_vecirek_2016_7

  Slova Michala Kuvika, trenéra firmy Šmídl: „Tomáš se umí velmi rychle adaptovat na vozidla různých značek a svým vynikajícím jízdním stylem z nich umí tzv. “vymáčknout” to nejlepší, zejména co se týká úspory PHM. Řidičský průkaz CE vlastní pouhé 2 roky a za rok a čtvrt se u firmy Šmídl propracoval mezi špičkové řidiče, kteří dovedou skvěle ovládat svěřenou techniku.“

  Cena řidiče roku 2016 za celou společnost Šmídl – Luboš Liška, řidič logistiky, který obdržel poukázku v hodnotě 20.000 Kč na nákup dle vlastního výběru přes benefitní web Benefit Plus a maketu vozidla Iveco, se kterým jezdí.

  vanocni_vecirek_2016_6 vanocni_vecirek_2016_5

  Slova Pavla Fajta, ředitele logistiky firmy Šmídl: „ U pana Lišky celkově hodnotíme velmi dobře jeho aktivní přístup k práci, často nad rámec jeho povinností, neustálé hledání “zlepšováků” v práci celého kolektivu a také velmi dobré vystupování u zákazníků. Spoluvytvářel nastavení systému převozů při začátcích spolupráce a stále pomáhá organizovat bezproblémový chod převozů pro zákazníky logistiky.“

  Cenu Nováčka roku – poukázku na 20.000 Kč a maketu vozidla Mercedes Benz si odnesla Lenka Jirončová, řidička kolony Unie.

  vanocni_vecirek_2016_9 vanocni_vecirek_2016_8 vanocni_vecirek_2016_3 

  Všem oceněným ještě jednou gratulujeme.

  Dalším určitě očekávaným zpestřením vánočního večírku bylo losování o Dovolenou pro 2 osoby v hodnotě 60.000 Kč. Do osudí byly zahrnuty jména všech řidičů, kteří byli k 10.12.2016 ve firmě déle než 1 rok a pracují na hlavní pracovní poměr. Tím šťastným se stal Miroslav Machálek.

  A aby to nebylo líto i ostatním pracovníkům, rozhodli jsme se připravit slosování i pro ostatní pracovní pozice (mimo řidiče), se stejnou podmínkou odpracovaného roku. Cenu Wellness pobyt pro 2 osoby v hodnotě 20.000 Kč získal Michal Kuvik.

  vanocni_vecirek_2016_4