Ani letos si tým „Šmídláci“ nenechal ujít závody dračích lodí na Pastvinské přehradě.

image-0-02-01-be88272e373f4d6b4cafd3fcda94b8378512a845ccec8566f30017d8b11e8e8d-V

Do lodi s dračí hlavou na přídi se usadilo do závodu, který se konal v sobotu 20. srpna, jedenadvacet nadšenců v červených tričkách a kšiltovkách s logem Šmídl. Kapitánkou lodi byla Martina Šmídlová a její pokyny plnili: Luděk Demel, Martin Menclík, Jan Bartoš, Josef Zerzán, Tomáš Krahulec, Jiří Khol, Jan Šafář, Jan Sekot, Marcela Václavíková, Jan Fišer, Jiří Jakubec, Hanka Hlavová, Anna Tomanová, Michaela Vorlíčková, Michaela Černohousová, Michaela Bartošová, Denisa Buriánková, Markéta Jedličková, Romana Pilařová a Miroslav Pek.

Do tréninkové rozjížďky tým nastoupil spolu s Kanoistikou Žamberk a Yacht klubem Pastviny. Šmídlákům se nepodařilo sjednotit rytmus od startu a cílem projeli jako poslední.

V semifinále se na startu potkali Šmídláci s Městem Žamberk a Vodáky ze Šumperka. Rivalita mezi týmy v červených tričkách (Šmídláci a Město Žamberk) byla jasná. Tým autodopravy dal do této jízdy více sil a i přes počáteční zaváhání na startu dojel do cíle před týmem vedeným starostou města Žamberk.

V celkovém pořadí pak Šmídláci obsadili krásné 15. místo z celkových 32 posádek.

„Jsme velmi spokojeni s výsledkem a už se těšíme na příští rok, kdy se na Pastviny vydáme znovu“, sdělila kapitánka lodi.

Další novinky

Rallye Šmídl je opět tady!

19. 3. 2024|

Amatérská automobilová orientační soutěž pro rodiny s dětmi a automobilové nadšence je zpět. 🏁 STARTUJEME [...]