Scania disponuje v České republice prvním, a zatím jediným vozidlem nové generace. Nyní jej používá k představení a školení svého týmu a dealerů. V rámci této akce, označované jako RoadShow, zavítali také na centrálu naší firmy do Žamberka. V  sobotu 24.9.2016 se zde tak konala mimořádná akce.  Po krátkém úvodu pana Šmídla si převzal slovo ředitel Scania Praha pan Pavel Prostředník a spolu se svými kolegy představili nový, tolik očekávaný model této značky.

DSC_8856_1

  Akce v Žamberku se zúčastnilo přibližně 50 zaměstnanců a všichni měli možnost si nový model prohlédnout, posedět v kabině nebo absolvovat krátkou jízdu po areálu firmy. Převáděný tahač je v nejvyšší možné specifikaci a je tedy jasné, že se všem líbil. Z řad zúčastněných zaměstnanců a zejména řidičů padlo mnoho dotazů, které svědčily o velkém zájmu o tuto prezentovanou novinku. Zvlášť pozitivní ohlasy padaly na inovovanou kabinu, která je prostornější, než původní Scanie. Oproti dnes objednávaným modelům je nová kabina o 150 mm vyšší a 100 mm delší.

DSC_8845

  „Do konce roku 2016 přijde do České republiky jen 8 kusů tohoto tahače, které budou sloužit zejména jako předváděcí modely. Naším cílem je získat do naší flotily jeden nebo dva kusy na otestování hned počátkem roku 2017“, uvedl generální ředitel firmy Šmídl Radek Odstrčil.

Další novinky

Rallye Šmídl je opět tady!

19. 3. 2024|

Amatérská automobilová orientační soutěž pro rodiny s dětmi a automobilové nadšence je zpět. 🏁 STARTUJEME [...]