V sobotu 17. září se do logistického centra firmy Šmídl přišla podívat více než tisícovka návštěvníků. K vidění bylo pět skladovacích hal o celkové skladovací kapacitě 52 tisíc paletových míst. Komentované prohlídky, které probíhaly po celé odpoledne, byly velmi žádané. Pro ty, kteří se nezalekli nepřívětivé předpovědi počasí, byl připraven bohatý doprovodný program. K vidění byly závodní, tunigové a historické automobily a motocykly, Rally Safety Car, Rescue & Safety Car. Nechyběla ukázka vyprošťování raněné osoby z havarovaného automobilu v režii profesionálních hasičů z Vysokého Mýta ve spolupráci s Českým Červeným křížem a Rescue & Safety. Zájemci si mohli také vyzkoušet použití vyprošťovací techniky.

Pro děti bylo připraveno osm soutěžních stanovišť, za jejichž splnění dostaly sladkou odměnu. Velmi navštěvovaným byl zoo koutek, kde si mohli všichni zájemci „pohladit“ exotická zvířátka. V neustálém obležení pak bylo malování na obličej, a koutek, kde se tvořily nejrůznější bláznivé účesy. Po celé odpoledne se nezastavila ani kolečka šlapacích moskvičů. Nejen zájemci o práci řidiče si vyzkoušeli tahače, které byly přistaveny na vyhlídkové jízdy, za volantem tahače seděla i jedna z našich řidiček. Zájemci o práci se na personálním stánku mohli ujistit, že přijímáme i řidiče bez praxe. Toto oddělení bylo vyhlašovatelem soutěže v malování pro děti. Autoři tří nejlepších obrázků se radovali z krásných cen.

Ve večerních hodinách vystoupila kapela Kabát Revival Tabák. Ta nahradila kapelu Poletíme?, která ze zdravotních důvodů musela den před akcí koncert zrušit. „Kabáti“ se ale těšili velkému zájmu těch, kteří si chtěli sobotní večer užít až do samotného konce. Před 21 hodinou den otevřených dveří vyvrcholil vystoupením Pole Dance. „Všichni návštěvníci byli velmi nadšeni a především překvapeni, co se v halách našeho logistického centra skrývá,“ uvedla jednatelka společnosti Martina Šmídlová a dodala: „Věřím, že v příštím roce bude účast ještě větší.“

Fotografie naleznete zde

Video z akce naleznete zde:

Další novinky

Rallye Šmídl je opět tady!

19. 3. 2024|

Amatérská automobilová orientační soutěž pro rodiny s dětmi a automobilové nadšence je zpět. 🏁 STARTUJEME [...]