Když hodně pracujete, musíte jednou za čas upustit páru, pořádně se pobavit a poznat své kolegy i jinak než v pracovním světle. Tak by se dala shrnout myšlenka, se kterou v holdingu s letním Šmídlováním začínali. O tom, že je tato akce pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky stále oblíbenější, všechny přesvědčila letošní hojná účast i pohodová atmosféra.

Poslední srpnovou sobotu bylo kolem vysokomýtského Logistického centra, kde se akce konala, velmi rušno. Obvyklé nakládky a vykládky na jeden den vystřídali zaměstnanci celého holdingu a jejich rodiny. Pro více než 500 účastníků byl připraven bohatý doprovodný program, který letos organizátoři opět posunuli na vyšší úroveň. V rámci akce proběhla také soutěž firemních týmů, kam se letos přihlásilo hned 6 družstev složených z řidičů, skladníků a THP zaměstnanců.

Počasí organizátorům i účastníkům přálo, a tak si děti užily tradiční dovádění v hasičské pěně, zatímco dospělí mohli vychutnávat občerstvení nebo se bavit u exhibice motorek a soutěží. Zlatým hřebem bylo představení nového IVECA s LNG pohonem. Kdo vydržel až do setmění, mohl si užít koncert zpěvačky a skladatelky Olgy Lounové.

Letošní letní Šmídlování tak již svými parametry připomínalo rodinný festival a organizátoři před sebou mají těžký oříšek: jak příští ročník ještě více vyšperkovat. “Doprovodný program je vždy jen kulisa, důležité pro nás je, že se lidé baví hlavně mezi sebou. Jsme rádi, že v Holdingu Šmídl pracují kolegové, kteří si mají co říci i mimo práci. Věřím, že si všichni akci užili, a těším se opět za dva roky,” uzavřela za organizátory Hanka Hlavová.

 

Další novinky

Rallye Šmídl je opět tady!

19. 3. 2024|

Amatérská automobilová orientační soutěž pro rodiny s dětmi a automobilové nadšence je zpět. 🏁 STARTUJEME [...]