Již pošesté bude v Pardubickém kraji jezdit speciální kamion plný vánočních překvapení. Letos má v plánu dovézt do šesti institucí více než 1000 dárků. Kromě nich bude pro děti i kolemjdoucí připraven doprovodný program.  

Nejen samotné dárky, ale také radost doveze vánoční kamion do stacionářů v Ústí nad Orlicí a Vysokém Mýtě, občanského sdružení Cesta pro rodinu v Žamberku a nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Naděje v Litomyšli. Letos poprvé se také počet zastávek rozšířil o Azylový dům v Chrudimi a nízkoprahové centrum Šance pro Tebe v Hrochově Týnci.

DSC_1431

“Protože náš holding posílila Nika Logistics, budeme mít dostatek kapacit pro přidání dalších dvou zastávek. Letos jsme společně s našimi obchodními partnery nakoupili vánoční dárky za více než 150 tisíc těm, kteří by si je jinak nemohli dovolit. Na benefici se podílí i naši zaměstnanci, kteří ve svém volném čase pomáhají s balením dárků nebo se akce přímo účastní,” uvedla za organizátory Hana Hlavová z marketingu holdingu Šmídl.

Vánoční kamion Šmídl budete moci potkat od 11. do 13. prosince, kdy postupně navštíví všech šest míst. Pro každou zastávku je přímo v návěsu připraven program s  živým betlémem, kapela a také skřítci a andílci, kteří budou mít na starosti rozdávání dárků kolemjdoucím.

“Jednotlivé organizace nám předem pošlou seznam přání jednotlivých dětí a klientů. My potom dárky nakoupíme, zabalíme a rozdáme na místě přímo těm, kteří si je přáli. Vždy ale máme připraveno i několik dárků navíc, takže zkrátka nepřijdou ani děti, které se přijdou jen podívat,” vysvětlila Hana Hlavová.

Další novinky

Rallye Šmídl je opět tady!

19. 3. 2024|

Amatérská automobilová orientační soutěž pro rodiny s dětmi a automobilové nadšence je zpět. 🏁 STARTUJEME [...]