Chcete se podívat do jednoho z největších logistických center v Pardubickém kraji? Máte jedinečnou příležitost v sobotu 17. září. Firma Šmídl pořádá Den otevřených dveří ve svém logistickém centru ve Vysokém Mýtě. Brána areálu se pro veřejnost otevře v 15 hodin a bude připraven bohatý doprovodný program.

Děti se mohou těšit na mnoho soutěžních stanovišť, soutěž v malování o zajímavé ceny nebo na skákací hrad, malování na obličej, tvorbu nejrůznějších bláznivých účesů, šlapací moskviče a mnoho dalšího. Za příznivého počasí se budou moc vyřádit v technické pěně. Profesionální hasiči předvedou ukázku vyprošťování raněné osoby z havarovaného vozidla.

Dospělí se mohou těšit na výstavu tuningových, závodních a historických vozidel a motocyklů. Nebudou chybět ani vozidla Škoda Safety Car, která se účastní prestižních rally závodů, stejně jako vůz Rescue & Safety, který je plně vybavený pro zdravotnické a požární zásahy.

Pro muže a ženy je vyhlášena soutěž v páce. Od 19 hodin vystoupí kapela Poletíme? a na závěr akce je připraveno překvapení v podobě Pole dance.

Přijďte se podívat a můžete se dokonce i projet v kamionu, který bude přistaven na vyhlídkové jízdy po areálu.

Na zájemce bude ve Vysokém Mýtě čekat na autobusovém nádraží ve 14:45 dodávka, která se postará o svoz do areálu.

Vstup je zdarma a akce se koná za každého počasí.

plakat_DOD

 

Další novinky

Hlídej si je

19. 9. 2023|

HLÍDEJ SI JE - to je motto edukace projektu Bellis, který se zaměřuje na podporu [...]

Letní Šmídlování 2023

29. 6. 2023|

Tradiční akce pro zaměstnance holdingu a jejich rodiny se uskutečnila 3. červnovou sobotu v našem [...]