V sobotu 21. dubna 2018 se uskuteční tradiční Rallye Šmídl s magickým číslem 7. Tuto akci pořádáme společně se SVČ Animo a Městem Žamberk.

Rallye Šmídl je amatérská automobilová orientační soutěž. Tato akce je pořádána jako “sranda závod” pro rodiny s dětmi (kategorie Family) a automobilové nadšence (kategorie Hobby).

Přihlášku k soutěži naleznete zde

Stejně jako v předešlých letech jsme se i letos zapojili do celorepublikového kalendáře soutěží. Ve startovním poli se tak opět objeví i profi kategorie Shell Cup.

Do „závodu“, který se jede podle itineráře a při dodržování dopravních předpisů, je možné se hlásit až do 21. dubna.

Posádky čekají celkem dvě etapy se zajímavými úkoly, jízda zručnosti i zajímavé ceny. Nemusíte se bát, že by pro vás byla akce složitá nebo nemáte dostatečně rychlé a silné auto. Soutěž probíhá za běžného silničního provozu, o rychlosti a objemu motoru to v žádném případě není!

Ve 14 hodin se otevřou brány firmy Šmídl v Žamberku, kde bude připraven program pro širokou veřejnost. Budou připravena soutěžní stanoviště pro děti, ukázky první pomoci, vyprošťování osob z vozidla, stánek Besipu, Městské policie, Policie České republiky či Českého červeného kříže. Nebudou chybět ani velmi oblíbené šlapací moskviče!

Téma letošního 7. ročníku jsou DOMÁCÍ MAZLÍČCI, proto nebudou chybět vystoupení se zvířaty. Připravena jsou také taneční vystoupení, projížďka kamionem, ukázka práce hasičů, malování na obličej a mnoho dalšího.

Co nejsrdečněji Vás zveme na start 7. ročníku Rallye Šmídl a na zábavný odpolední program. Akce se koná za každého počasí. Vstupné na odpolední program je ZDARMA! O občerstvení se postarají dobrovolní hasiči SDH Sopotnice. Můžete se těšit na jejich polní kuchyni a vynikající dobroty!

 

rallye-smidl

 

bezbecnost

 

Další novinky

Rallye Šmídl je opět tady!

19. 3. 2024|

Amatérská automobilová orientační soutěž pro rodiny s dětmi a automobilové nadšence je zpět. 🏁 STARTUJEME [...]