Vážení,

duben, měsíc bezpečnosti, se nezadržitelně blíží, a s ním i start  6. ročníku AMATÉRSKÉ automobilové orientační soutěže RALLYE ŠMÍDL. Pro letošní rok byl stanoven termín na sobotu 22. dubna 2017. V průběhu března budou spuštěny elektronické přihlášky k závodu.

rallery-smidl-1

Tato akce je pořádána jako „sranda závod“ pro rodiny s dětmi (kategorie Family) a automobilové nadšence (kategorie Hobby). Pátého ročníku se účastnilo 42 posádek, v letošním roce předpokládáme překonání 50 posádek. Podařilo se nám díky skvělé organizaci opět zařadit do kalendáře republikových závodů Shell Cup.

Co nejsrdečněji Vás zveme na start 6. ročníku Rallye Šmídl. Nemusíte se bát, že by pro vás byla akce složitá, nebo že nemáte dostatečně rychlé a silné auto. Soutěž probíhá za běžného silničního provozu a je nutné dodržovat dopravní předpisy. O rychlosti a objemu motoru to v žádném případě není. Pokud se nebudete chtít účastnit aktivně, rádi Vás přivítáme v sídle firmy Šmídl v Žamberku při odpoledním programu, který odstartuje ve 14 hodin.

Zde naleznete všechny potřebné dokumenty, které Vám s Rallye pomohou.

Další novinky

Rallye Šmídl je opět tady!

19. 3. 2024|

Amatérská automobilová orientační soutěž pro rodiny s dětmi a automobilové nadšence je zpět. 🏁 STARTUJEME [...]