Fotogalerie

Rallye Šmídl 2019

V sobotu 27. dubna 2019 se uskutečnila tradiční Rallye Šmídl. Tuto akci jsme pořádali společně se SVČ Animo a Městem Žamberk. Rallye Šmídl je amatérská automobilová orientační soutěž. Tato akce je pořádána jako “sranda závod” pro rodiny s dětmi (kategorie Family) a automobilové nadšence (kategorie Hobby). Stejně jako v předešlých letech jsme se i letos zapojili do celorepublikového kalendáře soutěží. Ve startovním poli se tak opět objeví i profi kategorie Shell Cup.

Rallye Šmídl 2018

V sobotu 21. dubna 2018 se uskutečnila tradiční Rallye Šmídl s magickým číslem 7. Tuto akci jsme pořádali společně se SVČ Animo a Městem Žamberk. Rallye Šmídl je amatérská automobilová orientační soutěž. Tato akce je pořádána jako “sranda závod” pro rodiny s dětmi (kategorie Family) a automobilové nadšence (kategorie Hobby). Stejně jako v předešlých letech jsme se i letos zapojili do celorepublikového kalendáře soutěží. Ve startovním poli se tak opět objeví i profi kategorie Shell Cup.

Rallye Šmídl 2017

V sobotu 22. dubna se uskutečnil 6. ročník Rallye Šmídl. Ve spolupráci s Městem Žamberk a organizací Animo a naší firmou vznikl zábavný, soutěžní den pro širokou veřejnost. V letošním roce se zúčastnilo 38 posádek a tématem celé akce bylo Zemědělství a chovatelství.

Rallye Šmídl 2016

Letos se do závodu přihlásilo 13 posádek v kategorii FAMILY, 11 posádek v kategorii HOBBY a 13 týmů v prestižní kategorii SHELL CUP. Závodníci se sešli brzy ráno ve školní jídelně, kde je přivítala a štěstí do závodu popřála ředitelka závodu Martina Šmídlová

Vánoční kamion 2015

Po roce jsme znovu naplnili jeden z našich kamionů vánočními dárky a doručili je jen několik hodin před Štědrým dnem. Letos jsme přivezli radost do stacionářů v Ústí nad Orlicí a Vysokém Mýtě, občanského sdružení CEMA v Žamberku, nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Naděje v Litomyšli. Nezapomněli jsme ani na nejmenší děti v Pobytovém středisku v Kostelci nad Orlicí.

Letni šmídlování 2015

Poslední srpnovou sobotu se ve Vysokém Mýtě uskutečnil druhý ročník Letního Šmídlování. Akce, kterou firma Šmídl pořádá pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, k oslavě 25 let od založení firmy. Na své si přišli všichni - děti i dospělí. O tom, že byl program opravdu nabitý, svědčilo jeho zakončení až v ranních nedělních hodinách. Nechybělo vystoupení Železného Zekona, skupiny Argema nebo soutěže pro malé i velké.

Oslavy 25 let firmy

Společnost Šmídl letos slaví 25. výročí od svého založení. Firma, která se řadí mezi pět největších dopravců v České republice, proto uspořádala oslavu ve svém sídle v Žamberku. Ke čtvrtstoletí úspěšné existence přišli majitelům Šmídlovým, poblahopřát dodavatelé i odběratelé.

Rallye Šmídl 2015

Žamberk - V sobotu 25. 4. 2015 proběhl již 4. ročník tradiční automobilové orientační soutěže Rallye Šmídl. Na start dorazilo 34 posádek v kategoriích Family, Hobby a Shell Cup. Závod byl odstartován jako každoročně od školní jídelny v Žamberku. Během cesty posádky plnily řadu úkolů. Tato soutěž není o rychlosti, ale o orientaci v mapě, o plnění úkolů na stanovištích, o dodržování předpisů a bezpečnosti na pozemních komunikacích.

Vánoční kamión 2014

Po roce jsme znovu naplnili jeden z našich kamionů vánočními dárky a doručili je jen několik hodin před Štědrým dnem. Letos jsme přivezli radost do stacionářů v Ústí nad Orlicí a Vysokém Mýtě, občanského sdružení CEMA v Žamberku, nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Naděje v Litomyšli. Nezapomněli jsme ani na nejmenší děti v Pobytovém středisku v Kostelci nad Orlicí. Ve dvou dnech (18. a 21. prosince) jsme navštívili pět institucí, kde děti a klienti nemají tolik štěstí a prostředků, aby mohli pod stromečkem najít vysněný dárek. Ve středu 23. prosince jsme obdarovali děti v Orlickoústecké nemocnici, které musely ve většině případů čekat na Ježíška na nemocničním lůžku.

Rallye Šmídl 2014

Žamberk - Duben, měsíc bezpečnosti, je za námi a s ním i start již 3. ročníku AMATÉRSKÉ automobilové orientační soutěže RALLYE ŠMÍDL. Pro letošní rok byl stanoven termín na sobotu 26. dubna 2014. Překvapení bylo pro děti připraveno i na neděli 27. dubna. Na start bylo přihlášeno více než 50 posádek. Nakonec ale odstartovalo posádek "jen" 43. Díky tomuto počtu se Rallye Šmídl stala 2. největším závodem Automobilových orientačních soutěží v České republice.

Rallye Šmídl 2013

V sobotu 27. dubna 2013 se uskutečnil 2.ročník Rallye Šmídl. Prvenství v kategorii Hobby obhájila posádka Stanislav Štěpánek - Jiří Rozprým. Kategorii Family ovládla posádka Jaroslav Bednář - Michal Bednář, Nicolas Ahmadu Suka a Gabča Jackaninová.