Tak tedy, jmenuji se Tereza Havránková a na pozici obchodního zástupce u firmy Šmídl pracuji od podzimu 2011.

Narodila jsem se v Čáslavi před 34 lety. Personál porodnice jsem oslnila výškou, čí spíše délkou 58 centimetrů. Nadhled nad ostatními, alespoň co se týče výšky, mi zůstal do dnešní doby. V podstatě celý život žiji v malém městečku mezi mým rodištěm a Pardubicemi.

Žádné studijní úspěchy se nedostavily, ale k překvapení všech jsem odmaturovala na ekonomické škole.  Moje mládí bylo opravdu velmi bouřlivé, a když se podívám zpět, tak jsem ráda, že jsem ho přežila.  Protože jsem měla dost mých rodičů anebo spíš moji rodiče mě tak jsem odjela do Německa. Tam jsem strávila téměř 1,5 roku a kromě studia jazyka a poznávání tamních míchaných nápojů jsem tam pečovala v rodině o dvě děti, se kterými jsem do dnes v kontaktu. Nedokázala jsem se naučit německy tak, abych mohla mluvit jako česky, tedy dvojsmyslně a přesto, že mi v Německu bylo moc dobře, jsem se vrátila se zpět do Česka.

TH_1

Po poměrně krátké první pracovní zkušenosti v hotelu na pozici v recepci jsem se úplnou náhodou dostala do firmy Šmidberský transport. To se psal rok 2007 a já začala svoji dráhu v dopravě. Firmu Šmidberský krátce na to koupila firma CS Cargo, kde jsem pracovala až do mého nástupu do firmy Šmídl. Letos tedy slavím jedenácté výroční v dopravě. Moje pozice byla od začátku obchodní, ale měla jsem možnost projít i provozem a mám zkušenosti i jako dispečer, nebo speditér, ale přiznávám, že bohužel pouze okrajové.

Co se týče osobního života, tak v roce 2010 se mi narodil syn Adam a v roce 2015 zkompletovala můj život dcera Vanesa. Žijeme po italsku s mým mužem, který mě provází životem už 13 let, v domku se zahradou po které tahá rozkousané věci náš pes berňák Baddy.

Pokud byste hledali v mém životopise mateřskou dovolenou, tak byste ji možná našli v řádu pár měsíců. Nejsem domácí typ.

Mám ráda sport, jezdím na kole, plavu, lyžuju, bruslím, hraju squash. Před časem jsem se dostala k józe a vypadá to lásku na celý život. A čtu, to si nejlíp odpočinu.  Několik let jsem dobrým andělem dětem, které bojují s těžkým onemocněním v rámci projektu Dobrý anděl. Snažím se pomáhat opuštěným dětem ve spolupráci s dětským domovem. Podporuji projekt náhradní rodinné péče, což je pomoc pěstounům a dětem o které pečují.

Další novinky

Umění pohybu 02/22

13. 12. 2022|

Poslední vydání letošního roku našeho firemního magazínu Umění pohybu je tu. Na co se můžete [...]