Naše pravidelná rubrika „Kdo je kdo“ dnes pokračuje představením technického manažera, kterým je Richard Macko.

Richard Macko

  Od roku 1994 žiji v Pardubicích. Po studiu na střední škole započala má pracovní kariéra. Pocházím z malebného městečka u hranic s Polskem na pomezí Orlických hor a Jeseníků.

Pracovní kariéra začala v rodinné firmě. Jak asi všichni dobře víte, pracovat s rodinou není procházka rajskou zahradou. Rozhodl jsem se získávat zkušenosti u velkých nadnárodních společností. První zkušenosti s Japonci, preciznost, jasné pokyny, vše detailně popsáno, zde jsem se seznámil s logistikou a dopravou. Po několika letech, jsem cítil, že chci získat další důležité zkušenosti a mé kroky vedly do logistické společnosti – skladování a doprava.

Vzhledem k tomu, že jsem toho neměl málo, pořád jsem chtěl jít dál a v rámci již náročné pozice jsem začal studovat vysokou školu. Bylo to dlouhých a náročných 5 let, ale jsem rád za tu zkušenost a další krok v mém osobním i profesním životě.

Začátkem roku 2011 jsem se zapojil do týmu Šmídl. Velmi si vážím této zkušenosti, mnoho jsem se naučil, ale i předal své zkušenosti.

Nemám rád nudu, pořád chci něco dělat a učit se nové věci a dál se rozvíjet. Angažuji se v dobrovolném spolku Hasičů (už mám za sebou několik ostrých zásahů – dopravní nehody, požáry, ale i jiné věci s nimi spojené), v kulturních a sportovních aktivitách. Rád cestuji, věnuji se rodině.

Oblíbená země: Česko

Oblíbený nápoj: v letních měsících osvěžující bílé víno a zima těžké červené víno

Oblíbený pokrm: „Špagety ala Richci“

Motto: „V životě můžete dosáhnout čehokoliv, máte-li odvahu o tom snít, inteligenci vytvořit realistický plán a vůli dotáhnout to do konce…“.

Další novinky

Umění pohybu 02/22

13. 12. 2022|

Poslední vydání letošního roku našeho firemního magazínu Umění pohybu je tu. Na co se můžete [...]