Kdo je Miroslava Nožková

 • Kdo je Miroslava Nožková

  Dnes se v rubrice Kdo je kdo představí vedoucí administrativy Miroslava Nožková.

  Pocházím z malého města Jablonné nad Orlicí, kde žiji doposud s přítelem a naším devítiletým synem. Do firmy jsem nastoupila znovu v roce 2015 po šestileté pauze.  Mám vystudovanou dopravní a celní administrativu v Litomyšli. Kde jsem studium ukončila maturitní zkouškou.

  mirka

  Před šesti lety jsem odešla z pozice speditéra, na které jsem působila 2 roky. Následně jsem nastoupila na mateřskou dovolenou. Po mateřské jsem přemýšlela co dál.  Nakonec jsem zkusila práci osobního bankéře a později i vedoucí pobočky. Byla to dobrá zkušenost, ale vše má své pro a proti. Navíc mi chyběla doprava a vše kolem ní. Proto jsem se rozhodla zkusit znovu firmu Šmídl. A světe div se 😊 nabídli mi pozici vedoucí administrativy, na které jsem již 3 rokem.

  Ve volném čase jezdíme se synem na kole. Můj syn miluje kolo. Jezdí v létě i v zimě.

  Co nesmí chybět, tak jsou rodinné výlety po „ Našich (Orlických) horách „ 😊  O víkendu si ráda dám skleničku s přáteli. A ráda tak vypnu od všedních starostí.  A samozřejmě největší relax po náročném pracovním dni zažívám s našimi psi 😊 Ráda se podívám na dobrý film – většinou podle skutečných událostí. No a myslím, že to by o mě mohlo stačit 😉

  Oblíbená země: Slovensko
  Oblíbený nápoj: Jägermeister
  Oblíbené jídlo: Vše co nemusím vařit 😊
  Motto:  „Kdo chce, hledá možnosti, kdo nechce, hledá důvody“