Dnes přišla řada na představení vedoucí pobočky v Berouně Kateřiny Zlámalové Bitalové.

Tak tedy dobrá, nechám Vás nakouknout trochu do svého soukromí. Možná Vás některé věci třeba překvapí, neboť by je ode mne člověk nečekal, ale to je jen důkaz toho, že ač s člověkem spolupracujete dlouho a dokonce s ním můžete sedět 8 a více hodin denně v kanceláři, vlastně ho vůbec neznáte.

bit

Prvních 21 let svého života jsem prožila ve svém rodném městě – Chlumci nad Cidlinou, takže jsem vlastně „Východočeška“ :-) Moji rodiče, sestra a spousta přátel a kamarádů, zde žijí dodnes. Ráda se do svého rodného města vracím. Mám zde mraky vzpomínek a kus prožitého života. Po ukončení ZŠ, jsem studovala na  Eko gymnáziu v Poděbradech, a poté na Vyšší odborné škole Podnikatelské v Hradci Králové. Na svá pubertální a studijní léta vzpomínám velice ráda. Střídání barev vlasů a střihů bylo pro toto mé období typické. Milovala jsem a stále velice ráda poslouchám rockovou a lehce punkovou muziku. Pozůstatky z tohoto období mám dodnes, takže jsem častým návštěvníkem všelijakých hudebních akcí a festivalů. Po ukončení studia na VoŠ jsem nastoupila do svého prvního zaměstnání – přepážková pracovnice v oblasti pojišťovnictví, kde jsem po roce zjistila, že mě tato branže vůbec nebaví a nijak nenaplňuje. Nastoupila jsem tedy bez jakýchkoliv zkušeností a znalostí do firmy C.S.Cargo, kde se nastartovala moje profesní kariéra v dopravě a vlastně v této branži trvá dodnes. Což už je pěkná řádka let. Za 18 let pracovní činnosti (z toho 17 let v dopravě), jsem se stihla poprvé vdát, přestěhovat do Berouna, postavit s bývalým manželem dům, zasadit strom, porodit syna, na chvilku odskočit na mateřskou dovolenou (ale opravdu jen na chvilku, jak o sobě říkám zcela upřímně  – nejsem  vhodná  na CHOV), přejít z firmy C.S.Cargo do firmy Craiss, rozvést se, být matkou samoživitelkou, koupit si vlastní byt, poznat svého druhého manžela, změnit zaměstnavatele na firmu ŠMÍDL, znovu se vdát  a  znovu se svým manželem tentokrát „jen“ zrekonstruovat dům na samotě u lesa:-) a kruh se uzavřel :-). Je to hezký koloběh a jsem ráda za každou a to i ošklivou životní zkušenost, která Vás posune dál.

U firmy Šmídl pracuji již osm let, za chvilku tu budu již dokonce rokem devátým. Pobočku v Králově Dvoře piplám jako své druhé dítě, je v mých rukách téměř od svého zrodu a doufám, že to tak bude i nadále. Z pozice dispečera a speditéra jsem se stala vedoucí této pobočky. Jsem spokojená, čeho jsem ve svém životě dosáhla. Nedávám si už vysoké cíle, člověk je poté zklamán, když se mu nedaří.

A trochu zlehčení :-) koníčky mám také – krom muziky opravdu ráda v zimě lyžuji, v létě jezdím na kole (a to i do práce), pravidelně jezdíme sjíždět na kánoích Vltavu, ráda si také přečtu dobrou knihu, již od své základní školy se učím sem tam němčinu (člověk strašně rychle zapomíná) a momentálně nastupuji na Jazykovou školu do Berouna, prohloubit si znalosti Anglického jazyka :-).

Jinak jsem hlavně mamina 16ti letého syna, manželka, opečovávatelka divoké zvěře (máme dva bojové psy a dvě morčata :-) uklízečka, kuchařka a rodinná managerka :-) Celkem ráda vařím a peču (hlavně chleba) a pěstuju – ale jenom to, co se dá sníst. A jsme u toho – jídlo, moc ráda jím a moc mi chutná – i když to naštěstí na mně není zatím vidět. A hlavně maso, sladké nemusím. Směju se, když mi naši dopravní partneři vozí čokolády – ty totiž rozdávám po kanceláři kolegům. Jen jednou se mi stalo, že se mi někdo trefil do vkusu a jako vánoční dárek mi přinesl naložené uzené :-).

Oblíbená země: Rakousko: na lyže a také Čechy, hlavně Šumava, máme v plánu se tam jednou na ‘’stará kolena’’ odstěhovat a „dožít“, ale kdo ví…

Oblíbené nápoje: jednoznačně vychlazené pivo (piju jej ve třetinkách)

Oblíbený pokrm: maso ve všech podobách

Motto: „Všechno má svůj důvod a čas“

Znamení: Střelec a v čínském horoskopu Kůň (v čínském horoskopu jsem na tom já, můj syn i manžel stejně) opakuje se po 12ti letech, tak to je takový hlavolam, kolik mi vlastně vůbec je :-)

Další novinky

Umění pohybu 02/22

13. 12. 2022|

Poslední vydání letošního roku našeho firemního magazínu Umění pohybu je tu. Na co se můžete [...]