Zdravím všechny,

dlouhou dobu se mi dařilo tomuto článku vyhýbat a vždy zlanařit někoho, kdo se nám tu představil. Teď ale došlo už i na mne…

Narodila jsem se v Ústí nad Orlicí, odkud jsem se až na několik málo let neodstěhovala a jak říkám, jsem „zapřísáhlý Oušťák“. Prožila jsem dětství jako málo kdo :-).  Můj tatínek, se aktivně věnoval automobilovým závodům a já s ním trávila od malička čas v garáži. Ve 3 letech jsem začala závodit v minikárách. Tato vášeň mi vydržela dlouhých 18 let. Za tuto dobu jsem vybojovala řadu ocenění. Velmi pyšná jsem na 4. místo z mistrovství Evropy. Byla jsem také 6x vicemistryní republiky a 10 jsem vyhrála pohár  Východních Čech :-). Díky minikárám jsem se podívala po celé Evropě.

Hlavova

Protože jsem vyrůstala převážně mezi „klukama“ volba na jakou školu byla více než jasná. Nastoupila jsem na Automobilní školu v Ústí nad Orlicí, kde jsem získala i maturitní vysvědčení. Tato škola mi ale nepřinesla jen spoustu zážitků, maturitu a řidičák A, B, C, E a T :-), ale také zápis do registru dárců kostní dřeně. Rok po maturitě jsem se stala dárcem kostní dřeně a mohla tak zachránit lidský život – všem vřele doporučuji, je to vážně bomba :-). Ještě větší radost mám, že organismus příjemce mou kostní dřeň přijal a o 5 let později si mne „našel“ a jsme stále v kontaktu.

Po škole jsem jako ambiciózní děvče nastoupila na vysokou školu do Pardubic. Moje působení na této škole ale nemělo dlouhé trvání a spolu s dalšími 10 spolužáky jsem po půl roce školu opustila. Protože jsem ale nějaký ten titul chtěla, tak jsem si řekla, že zkusím něco, kde není má „oblíbená“ matematika. Nastoupila jsem tedy na dálkové studium Pedagogické fakulty v Brně. V té době jsem pracovala na horské chatě, takže ani tentokrát jsem se k žádnému titulu neprokousala. Mohu ale říci, že mi to příliš nevadí.

  Po práci servírky na horách jsem nastoupila jako redaktorka do regionální televize, kde jsem byla jako brigádnice už při škole. Tahle práce byla úžasná, ale protože pro mne byla rodina a přátelé přednější než být 24 hodin denně, 7 dní v týdnu v práci, tak jsem svou televizní kariéru ukončila. V médiích se mi opravdu líbilo, tak jsem nastoupila jako sportovní redaktorka do Orlického deníku. Zde jsem o fotbale, hokeji a dalších sportovních disciplínách informovala dva roky. No a v dubnu tomu bylo 5 let, co jsem nastoupila do firmy Šmídl na pozici referent marketingu a obchodu. Já, která nevěděla co to marketing je.. Měla jsem obavy, ale podle reakcí nejen na akce, které pro nás pořádám si myslím, že se mi v tomto směru občas i daří :-)

  Co bych Vám o sobě tak ještě řekla? Jsem místostarosta SDH Ústí nad Orlicí I. a velitelka ženského družstva, takže ve volném čase se máchám v kádi s vodou. V neposlední řadě jsem členkou Auto klubu Ústí nad Orlicí a při závodech do Ústecká 21 mne najdete v tiskovém středisku. Když mám volný víkend, tak se vracím na horskou chalupu, kde pomáhám kamarádce za barem. Myslím si, že to by o mne mohlo stačit :-)

Oblíbená země: Francie

Oblíbený nápoj: Márka (limonáda s příchutí bílých hroznů) :-) a gin s tonicem

Oblíbený pokrm: Špenát v jakékoli podobě

Motto: „Čeho se na nás dopustí druzí, s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.“

Další novinky

Umění pohybu 02/22

13. 12. 2022|

Poslední vydání letošního roku našeho firemního magazínu Umění pohybu je tu. Na co se můžete [...]