Od 3. do 7. června 2024 se v Monte Carlu uskutečnilo světové finále prestižní soutěže EY Podnikatel roku 2023, kterého se zúčastnila Martina Šmídlová, jednatelka a spoluvlastnice dopravně-logistické společnosti Šmídl.
Letošním vítězem se stal Vellayan Subbiah z Indie, výkonný předseda Tube Investments of India a předseda Cholamandalam Investment. Subbiah se prosadil mezi 51 vítězi z 47 zemí a stal se čtvrtým Indem, který tuto prestižní cenu získal. Jeho vize, oddanost udržitelnosti a komunitnímu blahobytu, nastavují nové standardy v oblasti podnikatelské odpovědnosti.
Za Českou republiku se soutěže zúčastnil řecký podnikatel Sotirios Zavalianis, který vybudoval miliardovou zdravotnickou říši.
Tato událost oslavuje nejen podnikatelské úspěchy, ale také podporuje globální networking a inovace.
Opravdu si cením možnosti se této inspirativní akce zúčastnit a užít si společně s dalšími finalisty každý okamžik tohoto finále ve městě, kde podnikání, úspěch a „peníze“ vnímáte na každém kroku.
Setkala jsem se s vlivnými podnikateli z celého světa a navázala cenné kontakty. Celá událost probíhala ve velmi přátelském duchu. Součástí programu byla i společná prohlídka města včetně casina. Závěrečný galavečer mě opravdu ohromil svoji noblesou a bezchybnou organizací. Uvedla Martina Šmídlová.
Marketingový tým
Další novinky
Vánoční kamion už po dvanácté rozdával radost
Prosinec se u nás tradičně nese ve znamení pomoci a radosti. Vánoční kamion letos vyrazil už po dvanácté a během dvou dnů zavítal do Litomyšle, Vysokého Mýta a Žamberka. Společně jsme obdarovali několik organizací a přivezli vánoční atmosféru.
Umění pohybu 02/2025
Druhé vydání holdingového magazínu Umění pohybu roku 2025 je na světě. Pojďte se s námi [...]
Účast na Ústeckém autosalonu
Šmídl Holding se i letos zúčastnil Ústeckého autosalonu, který slavil už svůj 26. ročník. Akce [...]
Titul Firma roku Pardubického kraje 2025 putuje do holdingu Šmídl.
Společnost Šmídl Holding a.s. získala ocenění Firma roku 2025 v krajském kole prestižní soutěže, která [...]



